Friday, 2024-09-20, 00:24
Pwnography
Main | Reeglid Guildis / v2ljaspool Guildi - Forum | Registration | Login
[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 2
  • 1
  • 2
  • »
Reeglid Guildis / v2ljaspool Guildi
BltchPosted: 2008-11-06, 11:43 | Post # 1
Eestlane
Moderaator
Posts: 67
Reputation: 9
Offline
Guildis kehtivad reeglid :
1. Tolerantsus teiste guildi liikmete vastu
2. Ei sp2mmi guildi chat'i!!!!
3. Ei kerja teistelt alzi (nt. PLZZZ ANDKE 100k alz'i iga yx mulle. Nagu seda tegi NarP0l)
4. Kui on probleem siis lahendame selle viisakalt ja kaasame ka GM / Warlordi v6i siis keegi ARMY liidritest.
5. Kellegil mingi probleem - AITA koheselt!
6. Annetused vahetevahel guildi storagesse (disc.id shape'id igasugu jama craftiks)

Reeglite t2itmise j2tmisel tekib ebausaldatavus selle guildi liikme vastu kes on neid reegleid eiranud.

Guildi v2lised reeglid.
1. Ei k2itu nagu lammas probleemi tekkimisel - kutsu GM / Warlord / ARMY liidritest keegi probleemi lahendama.
2. Keegi PK'b v6i KS'ib v6i m8liseb sinuga? Kutsu GM/warlord/ARMY liidritest keegi selleks et seda asja lahendada - 2ra hakka vastu, ajad asja hullemaks.
3. Suhtlemine teiste m2ngijatega - ole tolerantne.
4. PK - kui midagi on et keegi s6imab / KS'ib v6i PK'b sind ja kedagi pole online / GM / Warlord / ARMY leadership - siis PK RAISK 2ra ja vaheta channelit.

Kes neid nelja lihtsat reeglit rikub peab p2rast usalduse v6itmiseks ikka PALJU pingutama.

REEGLID WARLORDILE JA ARMY LIIDRITELE ASJADE LAHENDAMISEL.
1. Probleemide lahendamine
*R22kida rahulikul toonil ja nii s6bralikult kui v6imalik
*Arvestada sellega et tegemist v6ib olla allie guildiga
*Kui midagi ei edene siis kutsuda GM kohale ja ajame asjad siis barbaarsel viisil korda :P
2. Ole eeskujulik :P

JA ongi k6ik! Ma v2ga loodan et te m6istate neid reegleid ja peate neist kinni. Kuna tagaj2rg on julm - no trust from guild. Ja see on k6ige hullem asi mis v6ib juhtuda.

P.S
REEGEL MIDA EI TOHI NEVEREVER RIKKUDA!
EI AJA FUCKING PASKA SUUST VÄLJA GUILD CHATIS
ning EI JÄTA LOLLI MULJET- mine loe beginner guide läbi!


Mulle meeldib DnB :p

 
AuskaaPosted: 2008-11-06, 12:08 | Post # 2
Tulnukas
Warrior
Posts: 21
Reputation: 2
Offline
see peaks ka olema kirjas kuigi k6ik teavad.
Ennem kui mingi hea asi siis tuleks guildist kysida kui myya:D maybe kellegil vaja.
v6i mingi list kellel mida vaja?

EDIT: yeee 1st reply, yeey ratchet

Edited by Auskaa - Thursday, 2008-11-06, 12:08
 
MyLifeNessPosted: 2008-11-06, 15:47 | Post # 3
Uustulnuk
Wizard
Posts: 11
Reputation: 2
Offline
Ok saan aru kui algaja küsix natike raha et tal pidev mp probleem et kui ta just questib ja lvl-dab aga kui skillib siis vaadaku ise.....
mulle meeldib alati1. Barbaalne teema :P
2. Asj lahendada räkides !!
3. Loodan et kellele appi lähen KS pärast et ta just ise seda ei alustanud nagu eile Amy7y oli valetas et tema kui küsisin inglise keeles siis teine ütles vastupidist ja amy tunnistas ülesse olin nata vihane et olex amy peaaegu maha löönud vabandasin teise eest viisakalt ja antsin talle ka buffe wink aga see sellex..

Nice done Bltch olen nende reeglitega nõus !!!

Greetz: MyLifeNess


Lepa18
 
exiztenzPosted: 2008-11-06, 16:21 | Post # 4
Uustulnuk
Force Blader
Posts: 17
Reputation: -1
Offline
Mida tähendab tolerantne?
Ma arvan et kui keegi sind PKb siis pole vast mõtet iga kord GMi/Warlordi teavitada. Muidu võib tekkida selline olukord kus GM-il või Warlord-il pole muud teha, kui ainult teiste jamadega tegeleda.


Knowledge Is Power!
 
CumCannonPosted: 2008-11-06, 16:36 | Post # 5
Uustulnuk
Wizard
Posts: 15
Reputation: 2
Offline
Võiksid lisada selle iga asjaga äritsemise keelu, sest kui Ami, S6ja või need tüübid sees on siis mingi raske äri käib koguaeg jne... müüakse kõike UCHdest kuni MP/HP pottideni...
 
AuskaaPosted: 2008-11-06, 16:53 | Post # 6
Tulnukas
Warrior
Posts: 21
Reputation: 2
Offline
Quote (CumCannon)
Võiksid lisada selle iga asjaga äritsemise keelu, sest kui Ami, S6ja või need tüübid sees on siis mingi raske äri käib koguaeg jne... müüakse kõike UCHdest kuni MP/HP pottideni..

v6i et kuhugi mingi list mida mingil memberil vaja on et kui saad midagi siis annab talle kui pole yber rare.
F.E MUs oli meil guildis trade tasuta kui kellegil mingi asi mida vaja polnud anti guildile ja siis kui keegi ei tahtud siis myydi teistele,v6i norm hinaga guildi sees,
aga mitte nii et kui keegi annab tasuta siis kui myyd siis saad suure pappi endale.

Edited by Auskaa - Thursday, 2008-11-06, 16:59
 
EstoniaPosted: 2008-11-06, 17:18 | Post # 7
Uustulnuk
Force Shielder
Posts: 6
Reputation: 0
Offline
exiztenz- siis pole vaja ärbelda igasugustega!
Auskaa- sellest tasuta guildi andmisest ei tule midagi välja...(ntx annan sulle adept mõõga +3+4... ma tõesti ei viici iga päev hakata kontrollima et see sul alles on... :S)
Aga reeglid on ausad :P
Mul kah veic basic craft asju kõrvale pandud, aga pole olnud mahti ära anda biggrin
Aa... Kas esimesena Barbaalset taktikat ei tohi kasutada? xD


We aint dudes to !"#¤%& with! (H)
 
BltchPosted: 2008-11-06, 17:20 | Post # 8
Eestlane
Moderaator
Posts: 67
Reputation: 9
Offline
Quote (exiztenz)
Mida tähendab tolerantne?
Ma arvan et kui keegi sind PKb siis pole vast mõtet iga kord GMi/Warlordi teavitada. Muidu võib tekkida selline olukord kus GM-il või Warlord-il pole muud teha, kui ainult teiste jamadega tegeleda.

no offence dude but ... 6pi lugema :P


Mulle meeldib DnB :p

 
EstoniaPosted: 2008-11-06, 17:54 | Post # 9
Uustulnuk
Force Shielder
Posts: 6
Reputation: 0
Offline
Tegelt seda ärplemist ma mõtlesin teiste suhtes (Guildiliige vs. teine player [ja lause kohta : Muidu võib tekkida selline olukord kus GM-il või Warlord-il pole muud teha, kui ainult teiste jamadega tegeleda.]).

We aint dudes to !"#¤%& with! (H)
 
MyLifeNessPosted: 2008-11-06, 22:12 | Post # 10
Uustulnuk
Wizard
Posts: 11
Reputation: 2
Offline
Guildis võix ant olla tähtsam jutt et nsma möla mitte ajada, et kas sa tahad osta seda kui küsib nimelt tema käest ja et kas sa oled sees küsida guildist (rääkides samast isiksusest ) samas võib ju wispida lihtsamata asjadega. Saan aru et jah Tere ja kuidas läheb jne ja kui rääkida terve rahvaga korraga siis norm aga kui räägitaxe 1-ühele siis palux kasutada wispi ja mida ka ise ka teen vähemalt üritan teha ja vist olengi teinud vahest võin ka exida.

Greets: MyLifeNess


Lepa18
 
AuskaaPosted: 2008-11-07, 12:38 | Post # 11
Tulnukas
Warrior
Posts: 21
Reputation: 2
Offline
Quote (Estonia)
exiztenz- siis pole vaja ärbelda igasugustega!
Auskaa- sellest tasuta guildi andmisest ei tule midagi välja...(ntx annan sulle adept mõõga +3+4... ma tõesti ei viici iga päev hakata kontrollima et see sul alles on... :S)
Aga reeglid on ausad :P
Mul kah veic basic craft asju kõrvale pandud, aga pole olnud mahti ära anda biggrin
Aa... Kas esimesena Barbaalset taktikat ei tohi kasutada? xD

:P nooo mina teistes m2ngudes kui midagi 2ra myyud siis oled sellele kes andis asja mulle pappi talle andud; ja kindad annan niikui niitagasi kui ma ei kasuta:D

 
EstoniaPosted: 2008-11-07, 15:35 | Post # 12
Uustulnuk
Force Shielder
Posts: 6
Reputation: 0
Offline
Quote (Auskaa)
:P nooo mina teistes m2ngudes kui midagi 2ra myyud siis oled sellele kes andis asja mulle pappi talle andud; ja kindad annan niikui niitagasi kui ma ei kasuta:D

usu... enamik paneb asja turgu ja jätab raha omale ;)) aga sina võid ju nii teha, et annad guildi mõne astralbike kui tropib xD


We aint dudes to !"#¤%& with! (H)
 
CumCannonPosted: 2008-11-07, 16:00 | Post # 13
Uustulnuk
Wizard
Posts: 15
Reputation: 2
Offline
xD
 
AuskaaPosted: 2008-11-07, 18:25 | Post # 14
Tulnukas
Warrior
Posts: 21
Reputation: 2
Offline
Quote (Estonia)
usu... enamik paneb asja turgu ja jätab raha omale ;)) aga sina võid ju nii teha, et annad guildi mõne astralbike kui tropib xD

hahahahahaha
 
taunoPosted: 2008-11-11, 16:51 | Post # 15
Uustulnuk
Warrior
Posts: 2
Reputation: 0
Offline
tere kah siis
head reeglid irw biggrin
 
  • Page 1 of 2
  • 1
  • 2
  • »
Search:

Copyright MyCorp © 2024Powered by uCoz